Hakkımızda

1989 yılının Mart ayı tüm aile bireyleri toplanmış ve tatlı bir atışma yaşanıyor aramızda. Baba mesleği olan ahşap ve mobilya sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ve yorgunluk üzerine konuşuyoruz işimizi farklılaştırmak, genişletmek adına neler yapabiliriz herkes birbirine sormakta tabii ki. Türkiye’de de insanların refahı yeni yeni yükselmekte ve aynı zamanda yeni işler yeni meslekler daha doğrusu yeni yaşam alanları ve yeni ihtiyaçlar Sezgin Spot ikinci el eşya alım ve satım ailesi bu ihtiyaçlar doğrultusunda ticaret hayatına merhaba diyerek 1989 Haziran ayında sektöre ilk adımını atmıştır. Daha önceki meslek tecrübesinin üzerine sektörün getirdiği ihtiyaçları, insanların alım gücünü yani ekonomik düzeylerini dikkate alarak yeni tecrübeler de ekleyerek bu günlere gelmiştir.

Vizyon olarak her zaman müşteri memnuniyeti, ihtiyaca yönelik ürün temini, müşteri problemlerine kalıcı çözümler üretme, alış ve satış sonrasında müşteri desteği gibi önemli unsurları özenle bünyesinde korumuştur. Konusunda uzman ve hızlı kadrosu ile 7/24 hizmet anlayışını benimseyerek çalışmalarını sürdürmüş eski eşya sektörüne yeni bir anlayış getirmişlerdir.

Baba mesleği olan ahşap ve mobilya sektöründeki bilgimizden de yararlanarak ikinci el eşyaların bakım ve tamiri, satışı, beyaz eşya tamir ve satışı, mobilya ve beyaz eşya sektöründe ihtiyaç ne ise onunla ilgili çalışmalar yürüterek gerek çalışanlarımız gerekse kurum olarak eskiyen yılları yeni tecrübelerimizle geride bıraktık. İstanbul’un tüm ilçelerine ayrım gözetmeksizin ikinci el eşya, beyaz eşya, elektronik eşya, antika eşya alım ve satım hizmetini veriyoruz. Özel sipariş eşya hizmeti ve takas model hizmetimiz ile de sektörde bir ilki başlatmanın gururunu hala taşımaktayız.

Sezgin Spot olarak ulaştığımız başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Sezgin Spot, 40’ın üzerindeki şubesi ve 80’i aşkın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; kullanılabilir kaliteli ürün, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Spot mağazamız, hizmet değerini sadece İstanbul sınırları içinde değil, bölgesel ve lokal ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Firmamız, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse bizden anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Sezgin Spot uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor. Uzman ve güler yüzlü kadromuz, ev dekorasyonuyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor. Ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor. Her evin ve yaşam alanının kendine özgü bir hikayesi olduğuna inanan Sezgin Spot eski yeni trendleri yakından takip ederek, ev dekorasyonunda ön plana çıkan detayları belirliyor.

Sezgin Spot ailesi olarak sizi de aramızda görmek bizleri her zaman olduğu gibi bundan sonraki süreçte de onure edecektir. Daha fazla bilgi almak için dilerseniz buraya tıklayarak iletişim sayfamıza hemen ulaşabilirsiniz.